XIII. Kaposvár Állattenyésztési Napok Program

Az idei év közönségprogramjait színesíti Borbás Marcsi főzőshow-ja, Kassai Lajos lovasíjász bemutatója, Apacuka zenekar koncertje és Szomszédnéni Produkciós Iroda műsora. Idei legnagyobb kuriózum, Monty Roberts fantasztikus bemutatója (külön belépővel).

Mindhárom nap teljes programja a honlapon böngészhető.

 

Online jegyvásárlás

Vásárolja meg most jegyét egyszerűen, sorban állás nélkül online.

JEGYVÁSÁRLÁS

 

2019. szeptember 12. csütörtöki programok (0. nap)

KONFERENCIÁK

08:00–12:30 II. Környezetgazdálkodási Konferencia – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)
12:30–17:00 II. Élelmiszer és Marketing Nemzetközi Konferencia – Élelmiszer turizmus - Vidéki ízek mentesen – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

2019. szeptember 13. pénteki programok

09:00–10:00 Megnyitó ünnepség (Fedeles Lovarda)

KONFERENCIÁK

09:30–14:00 19. Nemzetközi Takarmányozási Szimpózium – Takarmányozási stratégiák a gyógyszermentes állati termék előállítása érdekében – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)
10:30–13:40 Halászati Kerekasztal – A tógazdasági haltermelés diverzifikációja – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Régi tanügyi épület, Tanácsterem (1. em.))
13:00–17:20 Szarvasmarha-tenyésztési Konferencia 2019 – Az automatizált technológiák okozta kihívások a tejtermelésben – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

SZAKMAI PROGRAMOK

10:00–12:00 Magyartarka tenyészállat-bemutató és show bírálat (Fedeles Lovarda)
10:00–12:00 Holstein-fríz tenyészállat-bemutató és show bírálat (Fedeles Lovarda)
10:00–12:00 Ló fajtabírálat (Lovaspálya)
10:00–12:00 Juh-kecske tenyészállat bírálat (Juh pavilon)
14:00–17:00 XI. Országos Agrár Felsőoktatási Intézmények Gazdászversenye (Fedeles Lovarda)
19:00 XIII. KÁN Kiállítói Fogadás, Gazdászverseny eredményhirdetés (Egyetemi Sportcsarnok)

KÖZÖNSÉGPROGRAMOK

09:00–18:00 Családi programok (Élményliget*)
15:00–16:00 Patkolókovács bemutató (Ló kiállítói tér)
14:00–17:00 Díjlovagló verseny (Lovaspálya)

2019. szeptember 14. szombati programok

KONFERENCIÁK

08:45–12:30 Sertésegészségügyi Workshop – A sertéstartás kihívásai 2019 – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

SZAKMAI PROGRAMOK

09:30–11:00 Tenyészállat felvezetés, díjak és elismerő oklevelek átadása (Fedeles Lovarda)
11:30–13:00 Szarvasmarha felvezetők ügyességi versenye (Fedeles Lovarda)
15:00–16:00 Holstein-fríz szarvasmarha fajta-,fejési-, nyírási-bemutató (Tejelő pavilon)

KÖZÖNSÉGPROGRAMOK

09:00–18:00 Vadgazdálkodási és Vadgasztronómiai Napok (agár-, pákász, solymász-, vadászíjász bemutatók, Élet a jurtában, légpuska verseny) (Élményliget)
09:00–18:00 Családi programok (Élményliget)

  • mesetérkép
  • kézműves foglalkozások
  • játékok
  • szalmabála labirintus
  • íjászat 

09:00–18:00 Fotószínház (Helyi Ízek Utcája)
09:00–13:00 Kaposvári Vadfőző Bajnokság (Élményliget)
10:00–13:00 Vad grillparti Borbás Marcsival (Élményliget, Színpad)
11:00 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)
14:00–18:00 Lovas közönségprogramok (Hidegvérű fajtabemutató, Hamza Viktória bemutatója, nemzeti ménesek fogatainak felvonulása, „Lovagolj, hajts, és vezess!” vetélkedő) (Fedeles Lovarda)
14:30 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)
16:00–17:00 Apacuka zenekar koncert (Élményliget, Színpad)
16:00–16:30 Kassai Lajos lovasíjász bemutatója (Fedeles Lovarda)

17:00–19:00 Monty Roberts bemutatója (csak Monty Roberts belépővel) (Fedeles Lovarda) – JEGYVÁSÁRLÁS

2019. szeptember 15. vasárnapi programok

KONFERENCIÁK

10:30–12:00 XXVI. Szent Mihály-napi Juhtenyésztési Fórum – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Rektori Tanácsterem)

SZAKMAI PROGRAMOK

09:00–18:00 Juh és kecske tenyészállat értékesítési nap és szakembertalálkozó (Juh pavilon)
11:00–12:00 Holstein-fríz szarvasmarha fejési-, nyírási-bemutató (Tejelő pavilon)
11:00–12:00 Húsmarha tenyészállat fajtabemutató (Húsmarha szabadterület)

KÖZÖNSÉGPROGRAMOK

09:00–18:00 Vadgazdálkodási és Vadgasztronómiai Napok (agár-, pákász, solymász-, vadászíjász bemutatók, Élet a jurtában, légpuska verseny) (Élményliget)
09:00–18:00 Állatsimogató, trófeabemutató (Élményliget)
09:00–14:00 Vadragu Főzőverseny – Jelentkezés és további információ (Élményliget)
09:00–18:00 Családi programok (Élményliget)

  • mesetérkép
  • kézműves foglalkozások
  • játékok
  • szalmabála labirintus
  • íjászat

09:00–18:00 Fotószínház (Helyi Ízek Utcája)
10:00–13:00 Lovas közönségprogramok (Hidegvérű-, Fjord fajta-bemutatók; nemzeti ménesek fogatainak felvonulása; Kappel Edit bemutatója; ló tenyészállat árverés; lovastorna bemutató; lovasakadémia SC korlátugratás) (Fedeles Lovarda)
10:00–12:00 Alma együttes koncert (Élményliget, Színpad)
11:00 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)
11:20–12:00 Patkolókovács bemutató (Ló kiállítói tér)
14:00 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)
14:00–16:20 Lovas közönségprogramok (Hidegvérű használati bemutató; Kappel Edit bemutatója; hidegvérű fogatok felvonulása; „Lovagolj, hajts, és vezess!” Vetélkedő) (Fedeles Lovarda)
15:00–15:40 Szomszédnéni Produkciós Iroda műsora (Élményliget, Színpad)

17:00–19:00 Monty Roberts bemutatója (csak Monty Roberts belépővel) (Fedeles Lovarda) – JEGYVÁSÁRLÁS

 

A programváltozás jogát fenntartjuk!

 

Az Élményliget programjai ingyenesen látogathatók.

Online jegyvásárlás

XIII. Kaposvári Állattenyésztési NapokKaposvári EgyetemKaposvári Egyetem Pannon LovasakadémiaKaposvári Egyetem Vadgazdálkodási Tájközpont Bőszénfai SzarvasfarmKaposvárMAGRO.HUSomogy HírlapAgroinform

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.

Adatvédelmi szabályzat